KONST / Litografier / Serigrafi 12476405

nr 1247 6405

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Serigrafi, Signerad, numrerad 22/125. Motivet: 50x42 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 april 2019
kl 18:09:41

7/4 17:25:47 1      Vinnande bud

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström